74 646 58 30
Cenniki Pliki do pobrania Zostań naszym przedstawicielem/ projektantem
Jesteś w: Strona główna
Nasza oferta
Aktualności
Konkurs "Wizerunek Dębu jako symbol firmy"
W naszej firmie został ogłoszony konkurs pt. "Wizerunek Dębu jako symbol firmy" dla dzieci pracowników. Zadaniem dzieci było
czytaj więcej >
POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW. MOŻLIWA PRACA OD LISTOPADA
Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy. FREZER KONSTRUKTOR MECHANIK OPERATOR AUTOMATÓW TOKARSKICH
czytaj więcej >
ZAWIADOMIENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU OFERT NA PROGRAM DO ZARZĄDZANIA PRODUKCJĄ
ZAWIADOMIENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU OPERT NA: 1. Program do zarządzania produkcją Dziękujemy za nadesłane oferty Zapraszamy do
czytaj więcej >
ZAWIADOMIENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU OFERT NA WYCINARKĘ DRUTOWĄ
ZAWIADOMIENIE O ROZSTRZYGNIĘCIU OFERT NA: 1. Wycinarkę drutową Dziękujemy za nadesłane oferty Zapraszamy do zapoznania się z
czytaj więcej >
O nas

Firma PROMONT powstała w 1988 roku jako samodzielne biuro projektowe. Zakresem działania objęła rynek systemów techniki powietrza. Nasze rozwiązania znalazły zastosowanie w obiektach przemysłowych różnych branż, od przemysłu lekkiego do ciężkiego oraz użyteczności publicznej.

W wyniku dynamicznego rozwoju w 1994 roku firma rozpoczęła produkcję urządzeń i instalacji oraz zaczęła oferować końcowy ich montaż u klienta.

W roku 2001 uruchomiona została produkcja jednych z najważniejszych elementów urządzeń klimatyzacyjno-grzewczych, którymi są wymienniki ciepła. Produkowane przez nas
wymienniki ciepła znalazły szerokie zastosowanie w instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Oprócz urządzeń określonych w typoszeregach, produkujemy również wymienniki ciepła na zamówienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Wymienniki ciepła mogą pracować jako nagrzewnice, chłodnice, parowniki lub skraplacze. Wykonywane przez nas wymienniki ciepła charakteryzują się solidną konstrukcją oraz wysoką sprawnością.

W tym samym roku firma zakupiła pierwszą wycinarkę laserową. Cięcie laserowe zdecydowanie zwiększyło szybkość i jakość wytwarzanych urządzeń klimatyzacyjno-grzewczych. Duża dokładność oraz powtarzalność wykrawanych elementów jaką gwarantuje cięcie laserowe, zapewniają wysoką jakość naszych produktów. Cięcie laserowe w naszej firmie wykorzystywane jest zarówno na potrzeby produkcji własnej, jak również w celu świadczenia usług dla innych podmiotów.
Cięcie laserowe pozwala na wykrawanie detali o bardzo skomplikowanych kształtach, dzięki czemu metoda ta znajduje szerokie zastosowanie w produkcji różnego rodzaju urządzeń.

Uzupełnieniem parku maszynowego są urządzenia do obróbki skrawaniem oraz automatyczna linia umożliwiająca malowanie proszkowe elementów. Wysoka estetyka malowanych powierzchni sprawia, że malowanie proszkowe znalazło szerokie zastosowanie w produkcji różnego typu urządzeń.
Malowanie proszkowe pozwala na uzyskanie powierzchni o wysokiej jakości, trwałości i odporności na czynniki atmosferyczne oraz uszkodzenia mechaniczne. Zalety tej technologii sprawiają, że malowanie proszkowe stało się bardzo popularną metodą zabezpieczania elementów przed wpływem czynników zewnętrznych.

Wraz z rozszerzeniem zakresu działalności zwiększeniu uległa również grupa odbiorców, którą stanowią obecnie zakłady przemysłu papierniczego, ciężkiego, włókienniczego, rolno-spożywczego oraz zakłady użyteczności publicznej.

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi począwszy od etapu doboru i projektowania, poprzez wykonawstwo i montaż, a kończąc na obsłudze gwarancyjnej i pogwarancyjnej. Nowoczesny i wydajny park maszynowy pozwala mam na realizację zamówień, dostosowanych do indywidualnych potrzeb naszych klientów, zapewniając jednocześnie wysoką jakość oferowanych produktów.

© 2015 PROMONT
strony internetowe Wałbrzych
HM sp. z o.o. www.hm.pl | hosting www.hb.pl
Wymienniki ciepła, cięcie laserowe